قوانین و مقررات
به سامانه ابری آپ تو باکس خوش آمدید لطفا بخش زیر را بصورت کامل مطالعه فرمایید .
آپ تو باکس یک آپلود سنتر با سیستم کسب درآمد به منظور به اشتراک گذاری فایل می باشد .
مسئولیت کلیه ی فایلهای نگهداری شده و به اشتراک گذاری شده بر عهده ی کاربر آن فایل بوده و آپ تو باکس هیچ مسئولیتی نسبت به آن ندارد.
هرگونه استفاده از سرویسهای سایت منوط به پذیرش کامل قوانین زیر است .آپلودسنتر آپ تو باکس این حق را برای خود محفوظ می دارد تا با یا بدون اطلاع رسانی قبلی شرایط و قوانین سرویس دهی را تغییر دهد ، لذا اطلاع از قوانین سایت بر عهده کاربر می باشد . آخرین ویرایش قوانین همواره در وبسایت آپ تو باکس قابل مشاهده است.
در صورت هرگونه استفاده ی غیر مجاز ، آپ تو باکس میتواند به نحو مقتضی با کاربر متخلف برخورد نماید که این برخورد میتواند شامل حذف فایلها یا انسداد حساب کاربری خاطی ، با یا بدون اخطار قبلی ، باشد و حق هرگونه پیگیری قانونی برای آپ تو باکس محفوظ میباشد.

شرایط عمومی

هر گونه سوء استفاده از امکانات سایت به هر نحو ممنوع می باشد
در هنگام بروز حوادث خارج از کنترل آپ تو باکس اعم از اعتصاب عمومی ، آتش سوزی صاعقه ، حملات هکری ، مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و حوادث غیر مترقبه دیگر بطوری که انجام خدمات برای آپ تو باکس با مشکل مواجه و یا غیر ممکن گردد ، مسئولیتی متوجه آپ تو باکس نخواهد بود .
آپ تو باکس تمام کوشش خود را در حفظ امنیت اطلاعات و فایلهای کاربران بکار می بندد ، اما کلیه کاربران آپلودر موظفند از اطلاعات آپلودشده خود نسخه پشتیبان داشته باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل مسئولیتی متوجه آپ تو باکس نخواهد بود .
استفاده اشتراکی از یک حساب کاربری غیرمجاز می باشد .

قوانین مربوط به آپلود فایل

آپلود هرگونه فایلی که به هر نحو با قوانین جمهوری اسلامی ایران یا قوانین بین المللی مغایرت داشته باشد ، غیر مجاز است.
آپلود هرگونه فایل دارای محتوای غیر انسانی و یا غیراخلاقی به شدت ممنوع است.
آپلود هرگونه فایلی یا هرگونه استفاده از سایت که به هر نحوی سرویس دهی یا امنیت سایت یا کاربران سایت را به مخاطره بیاندازد ممنوع است.
آپ تو باکس ، یک سایت بین المللی و تابع قوانین بین المللی است لذا در صورت دریافت ابیوز یا اخطار کپی رایت از سمت مالکین فایل ، فایل حذف یا دانلود آن از کشور مربوطه غیر فعال میشود.
آپلود فایل به منظوری غیر از به اشتراک گذاری فایل ممنوع است. تبصره : تنها حسابهای ویژه ی با عنوان "شخصی" از این قائده مستثنی میباشند.
آپلود فایل برای نگهداری آرشیو و بک آپ بدون به اشتراک گذاری تحت هر شرایطی ممنوع است.

خط‌مشی رازداری

حفظ حریم شخصی کاربران برای ما با اهمیت بالایی روبرو است. ما متوجه هستیم که اطلاعات شخصی شما مهم است و کلیه ی تلاش خود را در جهت امنیت آن به کار میبندیم. کلیه ی اطلاعات شخصی شما نزد آپ تو باکس محفوظ است و به هیچ عنوان در اختیار اشخاص غیر مجاز قرار نمیگیرد.

قوانین مرتبط با کسب درآمد

1. پرداخت های ریالی هر هفته در روزهای یکشنبه به حساب کاربرانی که تا جمعه شب هر هفته درخواست دریافت وجه داده باشند واریز میگردد.
2. جهت دریافت درآمد میبایست شماره شبا و نام و فرم تایید هویت موجود در صفحه ی درخواست درآمد تکمیل و تایید شده باشد.
3. مینیمم سقف پرداخت 5 دلار می باشد .درحال حاظر قیمت دلار 3100 تومان محاسبه میگردد.
4. پرداختهای ریالی به شماره شبای شما در ایران پرداخت میگردد. برای کاربران با بازدید و دانلود ایرانی فقط به صورت ریالی پرداخت انجام خواهد شد اما کاربرانی که فقط بازدید خارجی دارند می توانند درآمد خود را با پیپال و وبمانی دریافت کنند.
5. هرگونه تقلب یا تلاش برای تقلب در سیستم ، آپلود فایل غیر مجاز ، هرگونه عمل غیر قانونی برای کسب درآمد یا اختلال در فعالیت سایت غیرمجاز بوده و باعث غیرفعال شدن اکانت خواهد شد و حذف فایل و درآمد کاربر میشود.
6. میزان درآمد روزانه از هر آی پی در هر روز به میزان 0.03 دلار میباشد.
7. دانلود فایل توسط خود آپلودر ، دانلود فایلهای زیر یک مگابایت ، دانلودهای ناقص ، توسط ربات و هرگونه دانلود غیر واقعی و تقلبی توسط سیستم تشخیص داده خواهد شد و محاسبه و شمارش نمیشود.
8. به حسابهای مسدود شده یا غیر فعال در آمدی تعلق نمیگیرد.حساب غیر فعال حسابی است که به مدت شش ماه لاگین نشده باشد.
9. کلیه ی فایلهایی که آپلود میشوند میبایست مطابق با قوانین سایت و قابل بررسی باشد.در صورت درخواست آپ تو باکس کاربر موظف به ارائه ی اطلاعات لازم جهت بررسی محتوی فایل میباشد. در غیر اینصورت به کاربر درآمدی تعلق نمیگیرد.
10. آپ تو باکس وظیفه ی خود میداند از حقوق جوانان خلاق ایرانی حمایت کند. لذا آپلود و به اشتراک گذاری نرم افزارهای ایرانی از جمله برنامه های موبایل ممنوع است و درآمدی نخواهد داشت.
11. ایجاد اکانت های متعدد و تودرتو غیرمجاز می باشد .